مشاوره مالی

آغاز:
       یک باور اشتباه؛ "من همه چیز را می دانم." "من اشتباه تصور نمی کنم."
بارها پیش آمده است که بعد از مشورت با افراد خاصی، در خصوص مطالب مختلف، کلی از باور های  قبلی ما تغییر کرده است. در مسائل کاری، نقش مشورت بسیار پررنگ تر از سایر سطوح زندگی است. چرا که جریان کاری و فضای رقابتی به سرعت در حال حرکت بوده و پدیده ایی منتظر ما نمی ماند تا سرفرصت و در کمال خونسردی و آرامش تصمیم بگیریم.
در ایران عزیز ما، قبل از حاکمیت قوانین، برداشت های مجریان قوانین کارکرد دارد. لذا شاید پیش بینی های ما در خصوص بسیاری از موارد، درست از کار در نیاید. یک مشاور یا یک تیم مشاوره ای که با انواع و اقسام برداشت های قانونی و اجرایی طی سالیان زیاد برخورد داشته است، شاید بتواند کمک شایانی به کارفرمایان بکند.
آفاق و ارقام از ابتدایی ترین فرآیندهای مالی و حسابداری تا پیچیده ترین آنها در کنار شماست. زیرساخت مناسب که بستر رشد و استحکام و تداوم است، در گرو مشاوره با اهل فن خود بوجود می آید.ما کارفرمایانی داشته ایم که در گذشته بدون مطالعه اقدامات مناسبی جهت ایجاد زیرساخت و بنیان های درست نکرده و هم اکنون با مشاوره ما در حال تغییر و تعدیل آنها هستند.
بیزینس ها رشد می کنند یا حداقل انتظار می رود که باید رشد کنند. نقش مشاوره ایی از ابتدا تا بی کران این فعالیت ها، حائز اهمیت است.

چند نمونه از مشاوره هایی که آفاق و ارقام انجام می دهد:
1- مشاوره فرآیندهای پایان سال جهت تنظیم دفاتر قانونی
2- مشاوره امور جاری حسابداری
3- مشاوره امور مالی و استقرار سیستم
4- مشاوره در خصوص مشکلات مالیاتی، ارزش افزوده و بیمه تامین اجتماعی
5- مشاوره دائمی به مدیران ارشد و هیات مدیره شرکت ها بصورت حضوری و موردی
6- مشاوره در خصوص برگزاری رویدادها مثل مجامع عمومی عادی یا فوق العاده و ...
7- مشاوره در خصوص فرآیندها، سیستم ها و روش ها
8- مشاوره در خصوص استراتژی های فروش


با توجه به تنوع و تعدد مسائل، در گذشته و آینده، لزوم یک همراه اطمینان بخش در کنار تصمیم سازان به عنوان بازوی مشورتی که قوت قلب و ثبات قدم ایجاد می کند، ضروری به نظر می رسد.
​​​​​​​
ما هستیم... دوشادوش شما...
​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش