پرونده های مالیاتی و قانونی

آغاز:
      یکپارچه سازی اطلاعات مودیان موجب شده است که  اعتبار دهندگان در هر بخشی، سریعا به پرونده های قانونی مربوطه دسترسی داشته و در بزنگاه های خاص، در صورت داشتن موارد باز و تعیین تکلیف نشده، از ادامه روند مورد نیاز مودی جلوگیری نمایند. مودیانی داشته ایم که در پشت گیت خروج از کشور متوجه ممنوع الخروجی خود به علت وجود بدهی های مالیاتی شده اند. این تازه تنها یک مورد از دردسرهایی است که ممکن است برای مودیان پیش بیاید. برای هر موضوع قانونی وقت هزینه درخور آن صرف نموده و تکلیف را یکبار یکسره نمائید.
گروه آفاق و ارقام با داشتن کارشناسان زبده در مسائل قانونی، همواره تلاش نموده است پل ارتباطی خوبی بین مودی و اداره دارایی ایجاد و از این ارتباط موثر، در جهت ارائه شفافیت مالی و اثبات حقانیت مودی و توافق با کارشناسان و هیات های مختلف رسیدگی و حل اختلاف، استفاده نماید.  
لزوم داشتن یک مشاور مالی و مالیاتی در کنار خود اینجا نمود پیدا می کند که دفاتر قانونی همواره با توجه به جزئیات و قوانین مربوطه تنظیم شده و تلاش می شود نظر قانون و قانون گذار و همچنین مودی همزمان تامین شده و پرونده ایی بصورت لاینحل و باز باقی نماند.
در هر صورت اگر در مسائل قانونی خود در گذشته دچار مشکل هستید یا تمایل دارید مشکلات مشابه برای شما در آینده ایجاد نشود که منجر به سکته در روند کاری یا تحمیل هزینه و وقت هنگفت برای شما گردد، به آفاق و ارقام مراجعه نمائید.
آفاق و ارقام افتخار دارد ادعا کند تا کنون پرونده قانونی یا مالیاتی نبوده است که به نتیجه مطلوب یا نزدیک به آن نرسانده باشد. این موضوع شامل پرونده های مالیاتی، ارزش افزوده، بیمه تامین اجتماعی یا موارد مشابه و خاص صنایع می گردد.
​​​​​​​ با اطمینان حرکت کنید...

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش