خدمات حسابداری

آغاز:
​​​​​​​        نمی دانیم تا چه حد به اهمیت وجود یک سیستم حسابداری با فرآیندهای درست و استاندارد واقف هستید. برای بدست آوردن یک بینش خوب پیشنهاد می کنیم مقالات بخش وبلاگ را مطالعه بفرمائید. اما در اینجا فقط می خواهیم به انواع خدمات حسابداری در گروه آفاق و ارقام بپردازیم. خدمات حسابداری گروه آفاق و ارقام، طبیعتا شامل آن دسته از سرویس هایی است که به شناسایی و ثبت رویدادهای مالی واحد تجاری انجامیده و آثار آن منجر به تهیه دفاتر قانونی و انجام تکالیف مربوطه می گردد. به چند طریق می توان این خدمات را ارائه داد:

1- برون سپاری از صفر تا صد خدمات حسابداری: همانطور که مشخص است با انتخاب این روش، کارفرما هیچگونه درگیری و نگرانی بابت استخدام، تامین تجهیزات و زمان و مکان انجام کار نخواهد داشت. از صفر تا صد تمام فرآیندهای حسابداری توسط گروه آفاق و ارقام صورت خواهد گرفت. آفاق و ارقام در صورت درخواست کارفرما، امکان این را دارد که نیرو یا نیروهای ثابت به ایشان تخصیص داده تا تمام امور همواره با روال و افراد مشخص پیگیری و گزارش شود.

2- برون سپاری مدیریت حسابداری: بسیاری از کارفرمایان نیروهای امین و قدیمی خود را داشته و فقط نیازمند این هستند که یک مدیریت قوی بر این نیروها و فرآیندها اعمال نمایند. آفاق و ارقام می تواند مدیریت تیم حسابداری کارفرمایان را  انجام دهد. از هر طریق ممکن با چابکی هرچه تمام تر و با کمک از ابزارهای امروزی و البته حضور به موقع و لازم در محل کارفرما.

3- جذب و آموزش نیروهای حسابداری: برخی از کارفرمایان تمایل به برون سپاری امور حسابداری خود نداشته اما از وضعیت موجود و داشته های خود نیز رضایت ندارند. آفاق و ارقام می تواند نیروهای موجود را غربال نموده، نیرو های جدید و کارآمد معرفی و جذب کرده، آموزش داده، فرآیندهای موجود را اصلاح و بازنگری کرده و یک تیم جدید حسابداری تشکیل و تحویل کارفرما دهد. فراخور نیاز نیز می توان مدیریت این تیم را پذیرفته تا انحراف از معیاری صورت نگیرد.
​​​​​​​
4- تشکیل تیم حسابداری:
برخی از کسب و کارها درصدد استقرار و راه اندازی یا اصلاح بخش های سازمانی خود هستند. یکی از خدمات آفاق و ارقام، ارائه گزارش شناخت از فرآیندها و صنعت مربوطه و استقرار درست سیستم های اطلاعاتی است. گزارش شناخت تهیه شده توسط آفاق و ارقام، منجر به یک تشخیص درست و اتخاذ تصمیم مناسب جهت تهیه و استقرار زیر ساخت های حسابداری خواهد شد.

کلام آخر: چه با آفاق و ارقام و چه بدون آفاق و ارقام. کیفیت امور حسابداری و مدیریت مالی خود را جدی بگیرید. قابلیت اتکای بالا به امور حسابداری، خوراک اولیه یک امور مالی و قانونی کارآمد است.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش