استقرار سیستم

آغاز:
          بستر، زیرساخت، بنیان یا هر اسم دیگری که روی آن بگذاریم، محیطی است که قرار است ساختمان ما در آنجا ساخته شده و هر چند وقت یکبار هم یک طبقه روی آن ایجاد شود. با این نگاه، می توان یک استقرار درست انجام داد.
حال استقرار درست یعنی چه؟ با وجود این همه نرم افزار ارزان و قابل دسترس،چرا باید هزینه کنیم؟
پاسخ های مبسوط و متنوعی می توان به پرسش های بالا داد. اما بطور خلاصه و همه فهم:
استقرار درست یعنی کار کردن فرآیندها نه انسان ها. استقرار درست یعنی عدم وابستگی به افراد. استقرار درست یعنی سیستم قابل توسعه با حداقل وقت، هزینه و انرژی. استقرار درست یعنی زیرساخت متناسب با نیاز های حال حاضر و آینده. استقرار درست یعنی سیستمی که خود باعث بهبود کیفیت و سرعت عمل شود نه دلیل کندی و بی کیفیتی خروجی ها. و چندین و چند دلیل دیگر برای تفهیم این بینش.
سیستم های اطلاعاتی امروزه بسیار متنوع و در دسترس هستند. از قیمت های واقعا حداقلی تا سیستمی مانند SAP که استقرار کامل آن میلیاردها تومان هزینه در بر دارد. حال شما به عنوان کارفرما چه نگاهی دارید؟ آیا نگاهتان توسعه ایی و فرآیندی است یا با توجه به میزان درآمدتان از وضعیت کنونی راضی هستید و نیازی به تغییر و توسعه نمی بینید؟
هر نگاهی که داشته باشید، نگاه هوشمندانه تر این است که یک بار هزینه کنید، درست هزینه کنید و حداکثر بهره و ارزش افزوده را ایجاد کنید. این توصیه ساده در خصوص هزینه های سرمایه ایی به شدت کارکرد دارد.
از ما بخواهید شما و بیزینس شما را بشناسیم. با هم مشورت کنیم از خبرگان کمک بگیریم و یک سیستم کارآمد (شامل نرم افزار مناسب، نیروهای مناسب، تجهیزات مناسب و...) و قابل توسعه و بهبود، مستقر نمائیم. بعد از آن لذت کارکردن و خروجی مناسب را خواهید برد.
توجه داشته باشید، آفاق و ارقام نماینده فروش یا شریک هیچ نرم افزار و شرکتی نیست. هدف، طراحی ساختاری درست و استاندارد است.
​​​​​​​
ما همواره آماده هستیم...​​​​​​​

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش