آموزش حرفه ای

آغاز:
          اپراتور یا کارشناس؟ کارمند یا متخصص؟ مدیر یا کاردان؟ با سواد یا با تجربه خاص؟ معلومات آکادمیک یا تجربی؟
 
این ها وجوه تمایز نیروها با یکدیگر است. در شغل ما به اپراتورها اغلب می گویند حسابدار! به مبصر می گویند مدیرمالی! به نیرویی که فقط کار ما را بلد است می گویند با سواد! به شخصی که یک کار روتین بدون خلاقیت انجام می دهد می گویند متخصص!
 
این ها را گفتیم تا به اینجا برسیم که متاسفانه اغلب شرکت ها در خصوص وضعیت علمی و کیفیت نیروهای خود دچار اشتباه بوده و از مرحله پرت هستند. نیروها هم اگر کمی هوش داشته باشند، بخشی از کار را وابسته به خود نموده که برای کارفرما حساس و استراتژیک محسوب می شود. پس ظاهرا غیر قابل حذف می شوند. از این روند اشتباه، یک چرخه لنگ ایجاد شده که چه بسا دست کارفرما زیر ساطور نیروی ناکارآمد هم هست!!
​​​​​​​
ما طی آموزش هایی که چه به نیروهای کم تجربه تر و چه به باتجربه تر ها داده ایم، به یک موضوع جالب واقف شده ایم: نیروها، اغلب آگاهی نسبت به آنچه که انجام می دهند ندارند!! چطور؟ آنها یک سری کار روتین و تکراری را درست انجام می دهند ولی نسبت به آثار فرآیند انجام شده هیچ اطلاع خاصی ندارند. متاسفانه این جریان، یک سبک مدیریتی نیز به شمار می رود. مدیر ارشد تلاش می کند نیروی زیر دستش حداقل اطلاعات و سواد را کسب کند مبادا کار از دست خود مدیر خارج شود.
 
نقش آموزش در اینجا چیست؟ نیروی آموزش دیده، اعتماد به نفس پیدا می کند. اعتماد به نفس مجال بروز خلاقیت می دهد. خلاقیت، میانبر و ارزش افزوده ایجاد می کند. نیروی با سواد و خلاق از بیکاری هراسی ندارد و کار را وابسته به خود نمی کند. آموزش ضمن خدمت امکان ارتقاء از درون را بوجود آورده و نیروها در سیستم رشد می کنند. جمع نیروهای با سواد و خلاق، روحیه کار گروهی را تقویت می کند و تیم های منسجم بوجود میاورد. آموزش، بعضی از خواسته های حقوقی یا عدم رضایت شغلی آنها را جبران می کند. مدیران آزاد تر شده و بجای رتق فتق امور جاری پیش پا افتاده، به مسائل کلان تر می پردازند.
 
برخی از آموزش های آفاق ارقام :
1- اصول حسابداری بصورت کاربردی و در عین حال آکادمیک
2- استانداردهای حسابداری با توجه به نیاز صنعت مربوطه
3- اقدامات پایان سال مالی و بستن حسابها
4- تهیه تنظیم صورت های مالی اساسی
5- اصول حسابرسی و ممیزی داخلی
6- اطلاعات مالی برای مدیران غیر مالی
7- مواد کاربردی قانون مالیات های مستقیم
8- مفاهیم ارزش افزوده
9- مواد کاربردی قانون تجارت با توجه به صنعت مربوطه
10- رفتار سازمانی
11- اصول و فنون مذاکره و زبان بدن

 تمامی این آموزش ها می تواند بصورت کارگاهی برگزار شود.

در پایان دوره های آموزشی، هیچگونه مدرکی ارائه نمی شود! پوست اندازی نیروها و تغییر نگرش آنها نسبت به کار و ارزش افزوده ایجاد شده از این آموزش ها، تنها گواه و مدرک ما و شما است.​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش